Коли вранці дзвонить будильник, у більшості людей виникає перша спонтанна думка: «Ще 5 хвилин». Але іноді це закінчується тим, що людина відкладає час звукового сигналу все більше, лежить у ліжку ще півгодини і потім поспіхом «летить» на роботу або поспішає відвести дитину до дитсадка. Особливо важко буває налаштуватися на бадьоре пробудження, якщо для сну використовується зручне ліжко двоспальне з матрацом, вставати з якого зовсім не хочеться. Є кілька психологічних лайфхаків, які допоможуть швидко прокинутися і не почуватися, наче «зомбі». Отже, почнемо їх розгляд.
- Знайдіть причину, щоб раніше встати. Мотивувати себе – краще рішення. Воно дозволить вам побачити плюси у тому, щоб змінити свою звичку до останнього валятися у ліжку. Можливо, раннє пробудження дасть вам можливість у більш комфортному ритмі робити макіяж. А, можливо, це дозволить раніше приїхати на роботу і випити з колегою ранкову каву перед початком робочого дня. Одним словом, у кожного є можливість знайти в ранньому пробудженні саме ту вигоду, яка актуальна саме для нього.
- Організуйте у своїй спальні правильний відпочинок. Пам’ятайте – телевізор та гаджети відволікають від повноцінного релаксу. Саме тому людині часто важко виспатися, оскільки вона допізна сидить в інтернеті, безцільно перегортаючи сторінки. Якщо не хочете відмовлятися від вечірнього перегляду новин у Мережі повністю, хоча б спробуйте лімітувати власний час, який витрачаєте на це заняття.
- «Увімкніть» силу волі, коли хочеться поспати ще 5 хвилин уранці. Спочатку це буде важко, але незабаром увійде до звички. Ви вже за перші кілька днів побачите, як приємно неспішно збиратися на роботу, розмірено пити ранкову каву і не переживати, що запізнитесь. Це особливо актуально для тих, хто працює на підприємствах із жорстким розпорядком. Якщо на вашій роботі передбачено штрафи за запізнення, краще спочатку дисциплінувати себе, ніж потім страждати через втрачені гроші, яких коштували зайві 15 хвилин ранкового сну.
- Подбайте про свій міцний сон. На нього впливає безліч факторів – спокійні тони в інтер’єрі спальні, правильно підібрані ортопедичний матрац та подушка, зручна піжама. Якщо ви намагаєтеся все розумно організувати в контексті здорового спального місця, є велика ймовірність, що сон в результаті буде міцним і безперервним, без нічних підйомів і супутнього безсоння.
- Робіть фізичні вправи. Ще з дитинства нам розповідали про користь фізкультури. Це об’єктивні факти, які відомі всім. Але дуже часто люди ігнорують цю очевидність, забуваючи про те, що зарядка дозволяє не тільки підбадьоритися, а й підтримувати в тонусі кісткову та м’язову системи.
Ці прості, але дієві поради сприяють тому, щоб ваше пробудження було приємним. А асортимент інтернет магазину “Магдек” дозволить підібрати якісний ортопедичний матрац, який стане запорукою вашого комфортного сну.
Інтернет-магазин magdek.com.ua є офіційним сайтом провідних компаній-виробників матраців, тут ви побачите безліч матраців з вираженими ортопедичними властивостями та анатомічним ефектом. У нас є вироби різної цінової категорії – починаючи з бюджетних матраців на основі пружинного блоку Боннель і закінчуючи більш сучасними, в основі яких – – незалежний блок ПокетСпрінг. Є також матраци безпружинного типу, що вражають різноманітністю наповнювачів. Вибирайте варіант, що цікавить, а наші консультанти дадуть відповіді на ваші запитання.